KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592045
nr 1359 2045
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 66x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:13:35
100 kr
200 kr